UR & KLOCKOR / Övriga ur / Fickur 12453446
nr 1245 3446
Fickur
silver. Bruttovikt: ca 85g, 5,4x7 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:09:52
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver